Evinizdeki huzurun, konforun, güvenin, sevginin Bartın

HAKKIMIZDA

Eğitimli, deneyimli, profesyonel, problem çözme odaklı personeli ile öğrencilerimize ve iş ortağımız olan velilerimize güler yüzle hizmet verme anlayışımız hizmet kalitemizin önceliğini oluşturur. Toplumumuzun değer yargıları ile saygın aile yapısı dikkate alınarak, kız öğrencilerin barınabilecekleri alanların nasıl olması gerektiğinin bilinci ve sorumluluğunun her anlamda farkındayız.

Konumu itibari ile Bartın Üniversitesi merkez kampüse en yakın yurtlardan biri olup ulaşım kolaylığı açısından da son derece avantajlı konumdadır. Yüksek butik hizmet kalitesi ile hizmet veren yurdumuz, klasik bir öğrenci yurdu anlayışından çok farklı, öğrencilerine ev konforunu aratmayacak, keyifli bir yaşam alanı oluşturma fikriyle tasarlanmıştır.

Yurdumuzun hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkisi olmamakla birlikte; T.C. MEB mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkılaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin tek ve öncelikli adresidir.

Yurdumuz; işletme anlayışı ve sunduğu yaşam imkanlarıyla, FARKLI, KALİTELİ, ÖZGÜN ve AYRICALIKLI’ dır. Öğrencilerimizin güvenilir, rahat, huzurlu konforlu ve başarılı bir eğitim hayatı geçirmeleri için hizmet veren yurdumuz; siz kıymetli öğrencilerini kucaklamak için beklemektedir.

HAKKIMIZDA SAYFA GALERISI

CANDAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
CANDAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
CANDAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
CANDAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
CANDAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
CANDAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU